حریم خصوصی

 

 شیوه نامۀ حریم خصوصی در اپلیکیشن موبایل CVendor

  ما به اطلاعات شخصی و خصوصی شما احترام می‌گذاریم و از آن‌ها محافظت می‌كنیم و در اين راستا تلاش داریم وب‌سایت و اپلیکیشن CVendor را بر اساس آخرین فناوری‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری عرضه‌کنیم تا شما فضایی امن و مطمئن را تجربه کنید.

اطلاعات شخصی شما فقط برای ارائه سرویس‌های مورد نیازتان استفاده می‌شود و ما به هیچ وجه اطلاعات شخصی شما را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهیم داد. ما هیچ گاه اطلاعات شخصی شما را از طریق ایمیل، تماس تلفنی و پیامک درخواست نخواهیم‌کرد. ما تلاش خود را می‌کنیم تا اطلاعات شخصی شما را در اینترنت محفوظ نگاه‌داریم و تمامی اطلاعات دریافتی شما را در فایل‌های محرمانه‌ای حفظ کنیم. CVendor اطلاعات شما را برای ارائه به کاربران مشخص به‌کار می‌برد و وقتی اطلاعاتی را با CVendor به‌اشتراک می‌گذارید (مثلاً با ایجاد حساب کاربری در CVendor)، ما می‌توانیم از این اطلاعات برای بهبود خدمات‌رسانی به‌شما استفاده کنیم، مانند نشان دادن آگهی‌ها و نتایج جستجوی مرتبط‌تر با شما، برای کمک به شما برای برقراری ارتباط با افراد یا برای سریع‌تر و آسان‌تر کردن همرسانی اطلاعات با دیگران. در شیوه‌نامه حریم خصوصی CVendor، موارد زیر توصیف می‌شود: اطلاعات جمع‌آوری شده توسط CVendor و علت جمع‌آوری آن‌ها، چگونگی استفاده از آن اطلاعات، گزینه‌هایی که CVendor ارائه می‌کند، شامل نحوۀ دسترسی و به‌روزرسانی اطلاعات.

حریم خصوصی شما برای CVendor اهمیت دارد، از این رو اگر به تازگی کاربر سی‌وندور شده‌اید یا مدتی است کاربر آن هستید، لطفاً کمی وقت بگذارید تا با شیوۀ کار CVendor آشنا شوید و در صورت وجود هر گونه سوال به صفحه «پشتیبانی» رجوع کنید. اطلاعاتی که CVendor جمع آوری می‌کند، با این هدف است تا سرویس‌های بهتری در اختیار تمام کاربران خود قرار دهد، از تشخیص موارد پایه‌ای مانند شماره تلفن، جنسیت و وضعیت تأهل شما تا موارد پیچیده‌تر مانند این که شما کدام یک از تبلیغ‌ها را از همه مفید‌تر تشخیص داده‌اید. CVendor اطلاعات را به دو روش جمع‌آوری می‌کند و این اطلاعات را به‌سمت سرور می‌فرستد:

1. اطلاعاتی که شما در اختیار CVendor قرار می‌دهید: برای اکثر سرویس‌های CVendor لازم است که ثبت نام و حساب کاربری ایجاد کنید. وقتی این کار را انجام می‌دهید، CVendor اطلاعات شخصی مانند شماره تلفن، نام، ایمیل، یا پرسش‌هایی از این دست را از شما می‌خواهد. البته در میان این‌ها فقط شماره تلفن شما ضروری است. اگر می‌خواهید از تمامی مزایا و ویژگی‌های CVendor بهره‌مند شوید، ممکن است لازم باشد یک نمایه عمومی CVendor نیز ایجاد‌کنید، که این نمایه ممکن است شامل نام و عکس شما باشد.

2. اطلاعاتی که CVendor به‌واسطه استفاده شما از سرویس‌های خود دریافت می‌کند: CVendor درباره سرویس‌هایی که شما از آن‌ها استفاده می‌کنید و نحوه استفاده شما از آن‌ها اطلاعاتی جمع‌آوری می‌کند، مانند زمانی که درخواستی در CVendor ارسال و یا دریافت می‌کنید، از سایتی بازدید می‌کنید که از سرویس‌های تبلیغاتی CVendor استفاده می‌کند، یا زمانی که تبلیغات و محتوای CVendor را مشاهده و با آن‌ها ارتباط برقرار می‌کنید. این اطلاعات شامل موارد زیر است: اطلاعات دستگاه، مانند مدل سخت‌افزار، نسخه سیستم‌عامل، شناسه‌های خاص دستگاه، مدل، برند، تولیدکننده و کد دستگاه، رزولوشن صفحه، دی‌پی‌آی صفحه، چگالی صفحه، موقعیت مکانی تقریبی، خاموشی یا روشنی شبکۀ بی‌سیم، زبان دستگاه، و اطلاعاتی دربارۀ شبکه تلفن همراه از جمله شماره تلفن شما، خاموشی یا روشنی شبکه دیتا، خاموشی یا روشنی وضعیت رومینگ، نام اپراتور و نوع شبکه. اطلاعات گزارش: هنگام استفاده از سرویس‌های CVendor یا زمانی که درخواستی را ارسال و یا دریافت می‌کنید، به طور خودکار برخی اطلاعات خاص را جمع‌آوری و در گزارش‌های سرور ذخیره می‌کنیم. اطلاعات شامل این موارد می‌شوند: جزئیات مربوط به نحوۀ استفاده شما از سرویس‌های CVendor، از قبیل عبارت‌های جستجوی شما، آدرس پروتکل اینترنتی، اطلاعات فعالیت‌های دستگاه مانند خرابی‌های ایجادشده، فعالیت سیستم، تنظیمات سخت‌افزاری و تاریخ و ساعت درخواست شما. ذخیره سازی محلی: ممکن‌است CVendor با استفاده از روش‌هایی مانند ذخیره‌سازی مرورگر وب و حافظه‌های پنهان داده برنامه، اطلاعاتی (از جمله اطلاعات شخصی) را جمع‌آوری و به‌صورت محلی در دستگاه شما ذخیره‌کند.

CVendor چگونه از اطلاعات جمع‌آوری شده استفاده می‌کند 

ما از اطلاعاتی که از تمام سرویس‌های CVendor جمع‌آوری می‌کنیم برای توسعه سرویس‌های جدید و محافظت از CVendor و کاربران CVendor استفاده می‌کنیم. همچنین از این اطلاعات برای ارائه محتوایی شخصی‌سازی شده برای شما ــ مانند نتایج جستجو و تبلیغات مرتبط‌تر ــ استفاده می‌کنیم. هنگامی که با CVendor تماس می‌گیرید (از طریق پیامک یا ایمیل)، سوابقی از تماس‌های شما را نگه می‌داریم تا در رفع مشکلات احتمالی شما کمک کنیم. ممکن است از شماره تلفن و آدرس ایمیل شما برای اطلاع‌رسانی درباره سرویس‌های خود، مثلاً اطلاع‌رسانی درباره تغییرات و پیشرفت‌های آینده، استفاده‌کنیم. از اطلاعات جمع‌آوری شده از کوکی‌ها و سایر فناوری‌ها برای بهبود تجربه کاربری شما و کیفیت کلی سرویس‌هایمان استفاده می‌کنیم. هنگام نمایش تبلیغات شخصی‌سازی شده به شما، کوکی یا شناسه ناشناس را با طبقه‌بندی‌های حساس همچون نژاد، دین، تمایلات جنسی یا وضعیت سلامت مرتبط نخواهیم‌کرد. سیستم‌های خودکار ما محتوای شما (از جمله ایمیل‌ها) را تجزیه و تحلیل می‌کنند تا ویژگی‌های متناسب با شما را در محصول در اختیارتان قرار دهند: مانند نتایج جستجوی سفارشی‌شده و تبلیغات متناسب با شما. قبل از استفاده از اطلاعات با هدفی غیر از موارد عنوان‌شده در این شیوه‌نامه حریم خصوصی، رضایت شما را درباره آن کسب می‌کنیم. ممکن است اطلاعات شخصی شما را در سروری مورد پردازش قراردهیم که خارج از کشور محل سکونت شما باشد.

 دسترسی به اطلاعات شخصی و به روزرسانی آن 

هدف ما این است که شما هر زمان که خواستید بتوانید به اطلاعات شخصی خود دسترسی داشته‌باشید. اگر این اطلاعات اشتباه باشد، از طریق «حساب کاربری» می‌توانید برای به‌روزرسانی سریع یا حذف آن‌ها اقدام‌کنید. ممکن است در هنگام به‌روزرسانی اطلاعات شخصی، از شما بخواهیم هویت خود را تأیید کنید تا بتوانیم درخواست‌تان را انجام دهیم. ممکن است این نوع درخواست‌ها را رد کنیم: درخواست‌هایی که بدون دلیل تکراری هستند، به تلاش فنی بیش از حد نیاز دارند، حریم خصوصی سایر افراد را به خطر می‌اندازند، یا کاملاً غیرعملی هستند. دسترسی و تصحیح اطلاعات را رایگان انجام می‌دهیم. هدف ما این است که سرویس‌های خود را به گونه‌ای نگهداری کنیم که از تخریب یا نابودی اطلاعات در امان باشند. به‌همین دلیل است که ما پس از آن که شما اطلاعات را از سرویس‌ها حذف کردید نسخه‌های باقی‌مانده را بلافاصله حذف نمی‌کنیم و ممکن است که اطلاعات را از سیستم‌های پشتیبان خود حذف نکنیم.

 اشتراک اطلاعات 

CVendor اطلاعات شخصی کاربرانش را با شرکت‌ها، سازمان‌ها و افراد خارج از CVendor به اشتراک نمی‌گذارد، مگر با کسب رضایت کاربر و یا برای پردازش خارجی (در این صورت، اطلاعات شخصی شما را در اختیار شرکت‌های وابسته یا سایر شرکت‌ها یا افراد قابل اطمینان قرار می‌دهیم تا آن ها را بر اساس دستورالعمل ها و با تبعیت از شیوه‌نامه حریم خصوصی CVendor و یا سایر اصول محرمانگی و امنیتی، برای ما پردازش کنند.) یا به دلایل حقوقی (مانند اجرای هرگونه قانون قابل‌اعمال، مقررات، روند حقوقی یا درخواست لازم الاجرای حکومتی؛ اجرای شرایط سرویس قابل اعمال، از جمله بازرسی تخلف‌های احتمالی؛ شناسایی، جلوگیری یا هدف قراردادن کلاه برداری، و مشکلات ایمنی یا فنی؛ محافظت در برابر نقض حقوق، دارایی یا ایمنی CVendor یا کاربران CVendor یا عموم افراد به‌گونه‌ای که توسط قانون لازم و مجاز باشد.) ممکن است اطلاعات جمع‌آوری شده‌ای را که ‏ سبب شناسایی شما نمی‌شود به صورت عمومی به اشتراک بگذاریم. به عنوان مثال، برای نمایش گرایش‌های میزان استفادۀ کلی از سرویس‌های CVendor، ممکن است اطلاعات را به صورت عمومی به اشتراک بگذاریم.

 امنیت اطلاعات 

ما متعهدیم که با استفاده از روش‌ها و فناوری‌های لازم از CVendor و کاربران آن در برابر دسترسی یا ایجاد تغییرات غیرمجاز، قراردادن اطلاعات در اختیار سایر افراد یا تخریب اطلاعاتی که در اختیار داریم محافظت کنیم.

 

 اعمال شیوه نامۀ حریم خصوصی CVendor

شیوه‌نامه حریم خصوصی CVendor در مورد تمام سرویس‌های CVendor اعمال می‌شود اما شامل سرویس‌هایی نمی‌شود که شیوه‌نامه حریم خصوصی جداگانه‌ای دارند. شیوه‌نامه حریم خصوصی CVendor در مورد سرویس‌هایی که سایر شرکت‌ها یا افراد ارائه می‌کنند، از جمله محصولات یا سایت‌هایی که در تبلیغات به شما نشان داده‌می‌شود، سایت‌هایی که شامل سرویس‌های CVendor می‌شوند یا سایر سایت‌هایی که از طریق سرویس‌های ما دارای پیوند هستند اعمال نمی‌شود. اقدامات سایر شرکت‌ها و سازمان‌هایی که سرویس‌های CVendor را تبلیغ می‌کنند و ممکن است از کوکی‌ها، تگ‌های پیکسل و سایر فناوری‌ها برای ارائه و سفارش تبلیغات مرتبط استفاده کنند، تحت پوشش شیوه‌نامه حریم خصوصی CVendor نخواهند بود.

 پذیرش و همکاری با مراجع نظارتی 

ما مرتباً شیوه‌نامه حریم خصوصی CVendor را مورد بازبینی قرار می‌دهیم. هنگامی که شکایت‌های کتبی و رسمی دریافت کنیم، برای پیگیری با فرد شاکی تماس می‌گیریم. ما با مراجع قانونی ذی‌صلاح همکاری می‌کنیم تا هرگونه شکایت در ارتباط با انتقال داده‌های شخصی را ــ که امکان رفع مستقیم آن با کاربرانمان وجود ندارد ــ مورد بررسی قراردهیم.

 تغییرات 

ممکن است شیوه‌نامه حریم خصوصی CVendor در فواصل زمانی مختلف تغییر کند. ما بدون رضایت صریح شما، حقوق شما را بر اساس مقررات این شیوه‌نامه حریم خصوصی کاهش نخواهیم داد. ما هرگونه تغییر در شیوه‌نامه حریم خصوصی CVendor را در این صفحه اعلام می‌کنیم و در صورتی که این تغییرات مهم باشند، یک اعلامیه مهم‌تر (از جمله آگه‌ساز و پیامک) برای همه کاربران می‌فرستیم.