باریسول (Barrisol)

مصالح نوین

سقف باریسول، پوشش پارچه‌ای کشسانی از‌ ورق PVC غیرقابل اشتغال و مواد شیمیایی خاص است که در ‌داخل پروفیل‌های ریلی از جنسPVC  و آلومینیوم قرار می‌گیرد. کشسان بودن باریسول به طراحان کمک می‌کند تا به راحتی با ایجاد ‌خم، اشکال منحنی و گنبدی شکلی به‌وجود آورند؛ بدین ترتیب که ابتدا پوشش کشسان را داخل ریل قرار‌ داده و به‌وسیله حرارت، فرم مورد نظر را خلق کرده و به آن استحکام می‌بخشند.

باریسول که تحت لیسانس باریسول فرانسه است، غیرسمی و غیرقابل اشتعال است؛ بدان معنی که در هنگام آتش‌سوزی هرگز آتش نمی‌گیرد و فقط جمع‌شده و از گسترش آتش جلوگیری می‌کند. این محصول قابل بازیافت است و سازگاری بسیار با محیط دارد. باریسول ضد ‌آب، ضد چربی و ضد گر‌دوغبار، ضد‌باکتری و میکروب است. همچنین مقاومت بالا در برابر سرما ‌و ‌گرما و در نتیجه کم‌ترین مقدار تغییر شکل، طول عمر بالا، بدون نیاز به رنگ‌زدن و زمان خشک شدن محصول، قابل حمل و جابجایی، گستردگی نصب تا 80 مترمربع، قابلیت نورپردازی و چاپ با تنوع طرح و رنگ از مزایای اصلی این محصول است.


نظرات (0)
ارسال نظر

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/lib64/php/modules/imagick.so' - libMagickWand.so.5: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: